Šiaulių miesto pradinių mokyklų ir progimnazijų 4 klasių mokinių konkursas „Learn English Through Fun“

Gruodžio 5 d.  mūsų mokykloje vyko miesto pradinių mokyklų ir progimnazijų ketvirtų klasių moksleivių interaktyvus anglų kalbos konkursas “Learn English Through Fun”, kuriame dalyvavo Centro  pradinės mokyklos, Jovaro, Medelyno, Juventos, “Rasos”, Salduvės  ir Vinco Kudirkos progimnazijų moksleiviai. Konkursą organizavo Vinco Kudirkos progimnazijos anglų kalbos mokytojos J.Laucevičienė ir J.Vaišienė kartu su Oxford atstovybės Baltijos šalims  konsultante Migle Ogorodnikoviene. Mūsų mokyklos komanda 4a klasės mokiniai Raimonda Ulčinaitė, Sofija Klevečkė, Juocas Erlandas ir Titas Patskočimas ( mokytoja J.Laucevičienė) ir kiti dalyviai, dirbdami komandose, atlikdami užduotis interaktyvioje lentoje turėjo galimybę išbandyti naujausias Oxford University Press leidyklos interaktyvias priemones. Kiekviena komanda buvo apdovanota pagyrimo raštu, o laimėtojai prizais, įsteigtais Oxford University Press atstovybės.

Sveikiname mūsų mokyklos komandą, laimėjusią II vietą!

Anglų kalbos mokytoja J. Laucevičienė

gruodžio 5, 2017