3a klasės mokiniai kūrybinėje muzikinėje edukacijoje “Šaltinėlio” bibliotekoje

mde

Spalio 26 d. 3a klasės mokiniai su mokytoja Rasa Blikertiene dalyvavo „Šaltinėlio“ bibliotekos vykdomo projekto „TOP 100: skaityk, atrask, kurk!“  kūrybinėje muzikinėje edukacijoje, kurią vedė legendinės TV laidos „Tele BimBam“ kūrėja ir vedėja, to paties pavadinimo vaikų muzikinės grupės, estetinio lavinimo  mokyklėlės, darželio, pradinės mokyklos “Upė” įkūrėja, kompozitorė, atlikėja, režisierė, rašytoja Neringa Čereškevičienė ir menininkė, atlikėja, grupės “OKATA” įkūrėja Kotryna Čereškevičiūtė.

Menininkės papasakojo apie grupės „Tele BimBam“ veiklą, kuri gyvuoja jau 28 metus (nuo 1990 m.). K. Čereškevičiūtė papasakojo ir pamokė vaikus, kaip saugoti ir šildyti balsą, kartu atliko keletą muzikinių pratimų. N. Čereškevičienė  kartu su vaikais atliko savo gerai žinomą dainą “Šimtakojis”, prisiminė kitas dainuotas vaikiškas daineles.  Taip pat pristatė savo dvi sukurtas knygas vaikams: “Tele Bim-Bam pasakos. O kas gi liko?”  ir “Namelio medyje istorijos. Kamino nepraeinamumas”, paskaitė vieną pasakojimą iš jų.

Vaikai turėjo daug klausimų menininkėms, į visus jos atsakė. Neringa netgi pasakė savo namų adresą Vilniuje, kad vaikai galėtų rašyti jai laiškus.

Buvome ne tik stebėtojai, bet ir aktyvūs kūrybinės muzikinės edukacijos dalyviai.

                                                                                   3a klasės mokytoja Rasa Blikertienė

spalio 28, 2018