Šiaulių miesto pradinių mokyklų ir progimnazijų 4 klasių mokinių konkursas „Learn English Through Fun“

Šiaulių miesto pradinių mokyklų ir progimnazijų 4 klasių mokinių konkursas „Learn English Through Fun“

 

Gruodžio 5 d.  mūsų mokykloje vyko miesto pradinių mokyklų ir progimnazijų ketvirtų klasių moksleivių interaktyvus anglų kalbos konkursas “Learn English Through Fun”, kuriame dalyvavo Jovaro, Medelyno, Juventos, “Rasos”, Salduvės, Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Jėzuitų mokyklos ir Vinco Kudirkos progimnazijų moksleiviai. Konkursą organizavo Vinco Kudirkos progimnazijos anglų kalbos mokytojos J.Laucevičienė ir J.Vaišienė kartu su Oxford atstovybės Baltijos šalims  konsultante Migle Ogorodnikoviene. Mūsų mokyklos komanda 4a klasės mokiniai Kajus Reichelis, Fausta Janauskaitė, Skaistė Pociūtė ir Gustas Vaičiūnas (mokytoja J.Laucevičienė) ir kiti dalyviai, dirbdami komandose, atlikdami užduotis interaktyvioje lentoje turėjo galimybę išbandyti naujausias Oxford University Press leidyklos interaktyvias priemones. Kiekviena komanda buvo apdovanota pagyrimo raštais, o laimėtojai prizais, įsteigtais Oxford University Press atstovybės.

Sveikiname mūsų mokyklos komandą, laimėjusią II vietą!

Anglų kalbos mokytoja J.Laucevičienė

gruodžio 5, 2018