Atvira integruota geografijos ir vokiečių kalbos pamoka

Mūsų mokykla dalyvauja integruoto vokiečių kalbos ir dalyko mokymo CLILIG projekte.

Sausio 16d. 7a klasei buvo pravesta integruota geografijos ir vokiečių kalbos pamoka. Pamoka prasidėjo pokalbiu apie alpinizmo profesiją, kopimą į kalnus ir kokias savybes turėtų turėti alpinistas, apie slėgį kalnuose. Vaikus dar labiau sužavėjo nuotaikingas filmukas.

Mokiniai pasiskirstę į 3 grupes, atliko bandymus ir tyrė  – ar oras sveria? Medžiaga buvo pateikta vokiečių kalba, ją reikėjo išsiverti, pristatyti ir atlikti bandymus. Šiuose bandymuose vaikai naudojo neįprastas priemones: kamštį, balionus, lazdelę, stiklinę, vandens buteliuką. Bandymai pavyko – oras tikrai turi svorį.

Šią pamoką stebėjo Vilniaus Goethe‘s instituto pedagoginio bendradarbiavimo, vokiečių kalbos kursų ir egzaminų programų koordinatorė Margarita Repečkienė,  keletas miesto mokytojų, dalyvaujančių projekte ir keletas mūsų mokyklos mokytojų.

Po pamokos visi pasidalinome praktine patirtimi ir patarimais vienas kitam.

Pamoką vedė: geografijos mokytoja – Indrė Staliorevičienė, vokiečių kalbos – Lina Juškevičienė.

Indrė Staliorevičienė ir Lina Juškevičienė

sausio 20, 2019