„Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybos

         

Vasario mėnesį vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) mokinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybos. Jos vyko dviejose amžiaus grupėse: 2006 m. ir jaunesnių bei 2008 m. ir jaunesnių. Abi mūsų progimnazijos komandos, įveikusios atranką, pateko į finalines varžybas.

            Mūsų komandos labai stengėsi. Liejosi aistros, plieskėsi emocijos, negailėta jėgų, atkaklumo, ryžto, būta ir traumų. Jaunesnieji darė daug klaidų, tad teko tenkintis 4 vieta! Vyresniųjų varžybose iki pat varžybų pabaigos nebuvo aišku, kas taps prizininkais. Mūsų komanda sugebėjo paskutiniu momentu išplėšti III-ąją vietą. Nugalėtojais tapo Dainų progimnazijos mokiniai, antri- „Juventos“ progimnazija.

Šaunuoliai!!! Sėkmingų startų kitose varžybose!

                                                                   Komandos vadovai: M. Laukaitytė, G. Briedis

kovo 4, 2019