Nacionalinio futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ II etapas

 

Š. m. balandžio 11 d. Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ I etapo II turas. Aikštelėje susitiko keturios komandos: „GEGUŽIUKAI“ (Gegužių progimnazija), „Rėkyvėlė“ (Rėkyvos progimnazija), „GASČIŪNŲ PIPIRIUKAI“ (Gasčiūnų pagrindinė mok.), „EKO“ (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija). Šį kartą fortūna šypsojosi mūsų mokyklos komandai – „EKO“, kurią sudaro: Rigita, Vanesa, Almantas, Jokūbas, Eimantas, Dominykas, Deimantas (1b), Emilija, Justinas (2b), Rusnė, Simonas (3a), Adomas (3b), Austėja, Denas, Irmantas, Deividas (4a), Emilija, Justinas (4b), komandos treneris – pradinių klasių mokytojas Regimantas. Visos komandos sužaidė tarpusavyje ir paaiškėjo, kad lentelės I vietoje atsidūrė Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos futbolo komanda „EKO“, kuri laimėjo visas žaistas varžybas rezultatais: 6-1, 8-1, 4-2 (I turo rez.), 5-0, 9-3, 3-1 (II turo rez.). Mūsų mokyklos komanda pateko į II etapą, kuriame susitiks su Šiaulių „Santarvė“ (Šiaulių „Santarvės“ gimnazija), „Salduviečiai“ (Salduvės progimnazija) ir „Rėkyvėlė“ (Rėkyvos progimnazija) komandomis.

II etapo I turas vyks gegužės 7 d. 11 val. „Santarvės“ gimnazijoje.

 

 

Pradinių klasių mokytojas Regimantas K.

gegužės 3, 2019