ŠIAULIŲ VINCO KUDIRKOS IR MEDELYNO PROGIMNAZIJŲ TĘSTINIS PARTNERYSTĖS PROJEKTAS „KALBINUKO MOKYKLĖLĖ“

 

 2019 m. balandžio 23 d. – gegužės 2 d. vyko Šiaulių Vinco  Kudirkos ir Šiaulių Medelyno progimnazijų partnerystės tęstinis projektas „Kalbinuko mokyklėlė“. Projekto tikslas buvo skatinti 2-ų klasių mokinių gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, atskleisti savo gebėjimus ir įgūdžius, patirti mokymosi sėkmę ir džiaugsmą.

 Projektą baigėme 2019 m. gegužės 2 d. susirinkę mūsų progimnazijoje į popietę ,,Spalvotas margučių gyvenimas“. 20 antrokų pasidalinę į keturias komandas atliko įvairias užduotėles. Pirma rungtis buvo susirasti savo komandos draugus. Tai atlikti vaikams padėjo kiaušinių trafaretų fragmentai. Iš jų sudėję kiaušinių dėliones, mokiniai išmargino savo komandų margučius. Tuomet laukė margučių ,,Sudoku“. Po jos vaikai sprendė kryžiažodį. Tuomet gavo pagal koordinates surasti reikiamus objektus, o paskui pagal pateiktas koordinates patys turėjo užpildyti lenteles. Veiklų pabaigoje vaikai pasitikrino rezultatus. Visi buvo labai laimingi, nes visos komandos dirbo darniai ir draugiškai

  Popietės pabaigoje mokiniai ir mokytojai pasivaišino vaišėmis, gavo padėkas. Mokiniams labai patiko susipažinti su naujaisiais draugais.

 

Mokytojos Jurgita Pintulienė ir Jolanta Grublienė

gegužės 8, 2019