Vokiečių kalbos ir futbolo projektas „6:0 vokiečių kalbos naudai“

 

Vokietija ir futbolas tikrai dera. Jau šeštąjį kartą mūsų mokykla dalyvauja vokiečių kalbos ir futbolo projekte. Jį organizuoja Vilniaus Goethe‘s institutas, Lietuvos ir Vokietijos futbolo federacijos. Šio konkurso globėjas yra Lietuvos futbolininkas Arvydas Novikovas.  Projekte dalyvavo 5 klasės mokinai. Šią veiklą  vykdyti mokiniai ir jų mokytojos pasirinko šaltą žiemos dieną. Šią dieną ypač buvo smagu žaisti su sniegu, pasimėtyti sniego gniūžtėmis, lipdyti senį besmegenį. Tokią veiklą ir pasirinkome, kartu įpindami ir futbolą. Viską nufilmavome ir sukūrėme filmuką. Džiaugiamės, jog vaikams tai patiko. Mūsų komanda nepateko į pusfinalį, bet nė kiek nenusimena. Vaikai gavo dovanų originalų vokišką apdovanojimą –  diplomą  už dalyvavimą ir vokišką ženkliuką. Mokyklai  ir sporto salei  atiteko firminis vokiškas futbolo kamuolys. Šį projektą rengė mokytojai: kūno kultūros – Margarita Laukaitytė, informacinių technologijų mokytoja – Daiva Paneckienė,  ir vokiečių kalbos – Lina Juškevičienė.

Projekte dalyvaujantys mokytojai

gegužės 12, 2019