ŠIAULIŲ MIESTO PRADINIŲ MOKYKLŲ IR PROGIMNAZIJŲ 4 KLASIŲ MOKINIŲ KONKURSAS „LEARN ENGLISH THROUGH FUN“

 

Gruodžio 3 d.  mūsų mokykloje vyko miesto pradinių mokyklų ir progimnazijų ketvirtų klasių moksleivių interaktyvus anglų kalbos konkursas “Learn English Through Fun”, kuriame dalyvavo Jovaro, Medelyno, Juventos, Ragainės, Salduvės, Centro pradinės mokyklos ir Vinco Kudirkos progimnazijų moksleiviai. Konkursą organizavo Vinco Kudirkos progimnazijos anglų kalbos mokytojos J.Laucevičienė, R. Balsienė ir J.Vaišienė kartu su Oxford atstovybės Baltijos šalims  konsultante Migle Ogorodnikoviene. Mūsų mokyklos komanda 4 klasės mokiniai Meida Ripinskaitė, Aistis Borusevičius, Valdas Reizgevičius, Benas Zanickauskas ir kiti dalyviai, dirbdami komandose, atlikdami užduotis interaktyvioje lentoje turėjo galimybę išbandyti naujausias Oxford University Press leidyklos interaktyvias priemones. Kiekvienas komandos narys buvo apdovanotas pagyrimo raštais įsteigtais Oxford University Press atstovybės.

Gerų emocijų, šypsenų, džiaugsmo šūksnių netrūko šio konkurso metu.

Dėkojame visiems dalyviams.

 

 Anglų kalbos mokytojos

gruodžio 4, 2019