Antrokų renginys „Kepame ir dekoruojame meduolius“

Gruodžio 17 ir 19 vakarus kartu praleisti rinkosi antrokai bei jų artimieji. Šį kartą jie traukė ne į klases, bet į mokyklos valgyklą. Ten susiruošė kepti kalėdinius meduolius, keksiukus ir imbierinius sausainius. Tėčiai ir mamos, tarpusavyje bendraudami, maišė ir kočiojo tešlą. Antrokai rinkosi jiems patinkančias formeles, kuriomis išspaudė eglutes, angeliukus, senius besmegenius, žvaigždutes, mėnuliukus ir kt. Mokiniams labiausiai patiko sausainius tepti glajumi ir puošti juos įvairiaspalviais pabarstukais. Koridoriuose greit pasklido kalėdine dvasia persmelktas aromatas. Po didžių darbų visi draugiškai sėdo prie stalo. Skanavo savo gamintus sausainius, užsigerdami pienu ar arbata.

2 b klasės mokiniai renginį „Kepame ir dekoruojame meduolius“ organizavo pagal tarptautinį eTwinning projektą „My family and me“ (vert. iš angl. k. „Mano šeima ir aš“), kuriuo siekiama stiprinti mokytojų, tėvų, globėjų ir vaikų tarpusavio bendradarbiavimą.

Norime padėkoti bent vienam vakarui drauge susirinkusiems ,,kepėjams“ ir ypač valgyklos darbuotojams, mielai priėmusiems mus į valgyklą.

 

2a ir 2b klasių mokytojai: A. Karpiuvienė, R. Kaikaris

sausio 2, 2020