Antrokų tarptautinis projektas „Our Tree of Wishes“ paskutiniame etape

 

2019 m. rugsėjo mėn. 2b klasės mokiniai prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto „Our Tree of Wishes“ (vert. iš angl. k. „Mūsų svajonių medis“). Projekto uždaviniai buvo orientuoti į mokinių anglų k. įgūdžių lavinimą, meninę, pažinimo, komunikavimo kompetencijas. Pagrindinis projekto tikslas – sukurti bendrą medį, kuriame būtų atskleistos visų dalyvavusių šalių mokinių svajonės ir linkėjimai.

Projekto metu mokiniai ir mokytojai susipažino su partneriais, pristatė savo mokyklą, miestą, kūrė projekto logotipą, balsavo už labiausiai patikusį. Mokinių sukurti svajonių medžiai buvo eksponuojami virtualioje parodoje (ją galima peržiūrėti internetiniu adresu: https://www.emaze.com/@AOZRRZQLW/our-tree-of-wishes). Antrokai surašė savo svajones, linkėjimus, iš kurių buvo sukurtas 2 b klasės „Svajonių medis“. Visos mokinių svajonės buvo išverstos į anglų kalbą, surašytos į vieną laišką ir išsiųstos visoms projekto partnerių šalims. Sulaukę visų projekto partnerių laiškų su svajonėmis ir linkėjimais, mokiniai sukūrė bendrą „Svajonių medį“. Antrokai atkreipė dėmesį, kad kiekvienos šalies mokinių svajonės ir linkėjimai yra panašūs. Mokinių svajonės globalios, susijusios su reikšmingais įvykiais pasaulyje. Daugelis rašė, kad nori taikos pasaulyje, švarios gamtos, tolerancijos, supratingumo ir meilės vieni kitiems. Mokinių linkėjimai buvo susiję su sveikata, visuotinu gerumu, meile, ir kad visi turėtų namus, maisto, švaraus vandens, elektros, elgtųsi sąžiningai su kitais, sakytų tik tiesą. Projekte buvo vykdomi ir virtualūs mokinių susitikimai, kurių metu vaikai galėjo geriau susipažinti su projekto partneriais. Tarptautiniame eTwinning projekte „Our Tree of Wishes“ dalyvavo 143 mokytojai iš 28 Europos šalių, kurie su mokiniais kūrė bendrą projekto svajonių medį.

Projektas jau paskutiniame etape, liko su mokiniais išrinkti labiausiai patinkantį projekto partnerių medį, užpildyti projekto baigiamąją anketą ir pateikti paraišką kokybės ženkleliui, kuris gaunamas už atsakingai, kokybiškai ir sąžiningai įgyvendintas projekto veiklas.  

Pradinių klasių mokytojas Regimantas Kaikaris

sausio 5, 2020