MOKINIŲ ŽIEMOS ATOSTOGOS SU DINOZAURAIS Š. m. vasario 17 dieną 3b klasės mokiniai virtualiai susitiko su Šiaulių jaunųjų technikų centro edukatoriais – Julija ir Romanu. Edukatorė Julija pasakojo vaikams, kas yra dinozaurai. Dinozaurai – prieš daug metų Žemę valdę ropliai. Mokiniai sužinojo, kad žodis dinozauras reiškia bjaurų driežą. Pamokos metu trečiokai susipažino su naujais terminais: evoliucija, brachiozauras, scansoriopteryxas, paleontologas, fosilija. Vaikai sužinojo, kad ir dabar, XXI – ame amžiuje sutinkamas gyvūnas, didesnis už didžiausią dinozaurą. Tai – mėlynasis banginis. Mokinių nuolatos laukė apklausa – pasitikrinimas, kiek ir ko sužinojo, atsiminė (ką reiškia žodis “dinozauras”; ar visi dinozaurai išnyko?; ką jie ėdė?; kaip atrodė?; koks buvo mažiausias dinozauras? ir t.t.). Teoriškai susipažinus su dinozaurais, laukė praktinė dalis. Mokiniams reikėjo sukurti savo dinozaurą ir net sugalvoti jam pavadinimą. O kad nepamirštų pajudėti, edukatorius Romanas vaikų vis prašydavo surasti namų ūkyje priemonių, reikalingų dinozaurui padaryti. Pradinių klasių mokytojas Regimantas Kaikaris

Š. m. vasario 17 dieną 3b klasės mokiniai virtualiai susitiko su Šiaulių jaunųjų technikų centro edukatoriais – Julija ir Romanu. Edukatorė Julija pasakojo vaikams, kas yra dinozaurai. Dinozaurai – prieš daug metų Žemę valdę ropliai. Mokiniai sužinojo, kad žodis dinozauras reiškia bjaurų driežą.

Pamokos metu trečiokai susipažino su naujais terminais: evoliucija, brachiozauras, scansoriopteryxas, paleontologas, fosilija. Vaikai sužinojo, kad ir dabar, XXI – ame amžiuje sutinkamas gyvūnas, didesnis už didžiausią dinozaurą. Tai – mėlynasis banginis.

Mokinių nuolatos laukė apklausa – pasitikrinimas, kiek ir ko sužinojo, atsiminė (ką reiškia žodis “dinozauras”; ar visi dinozaurai išnyko?; ką jie ėdė?; kaip atrodė?; koks buvo mažiausias dinozauras? ir t.t.).

Teoriškai susipažinus su dinozaurais, laukė praktinė dalis. Mokiniams reikėjo sukurti savo dinozaurą ir net sugalvoti jam pavadinimą. O kad nepamirštų pajudėti, edukatorius Romanas vaikų vis prašydavo surasti namų ūkyje priemonių, reikalingų dinozaurui padaryti.

 

 

Pradinių klasių mokytojas Regimantas Kaikaris

 

vasario 17, 2021