Mūsų mokyklos 5a klasės konkurso ,,1:0 VOKIEČIŲ KALBOS NAUDAI‘‘ mokinių komanda pateko į šalies finalą!

 

    Vasario mėnesį mūsų mokyklos 5a klasės mokinių grupė, mokydamiesi nuotoliniu būdu, sėkmingai domėjosi futbolu, išmoko keletą vokiečių kalbos frazių, nusifilmavo savo norimoje veikloje, o informacininių technologijų mokytoja iš atskirų gabaliukų sumontavo bendrą filmuką. Gauti konkurso darbai buvo vertinami Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos Masinio futbolo asociacijos ir Goethe‘s instituto atstovų.  Mūsų mokinių komanda pateko į šalies finalą. Labai tuo džiaugiamės.

  Finalinis renginys vyks gegužės mėnesį nuotoliniu būdu. Iki to laiko komandos mokiniai turi pasimokyti vokiečių kalbos žodžių apie futbolą, pasidomėti žymiausiais Europos klubais, Lietuvos nacionaline rinktine, didžiausiais Vokietijos miestais, stipriausių Europos futbolo šalių pavadinimais vokiečių kalba, Vokietijos Bundeslygos futbolo komanda iš Berlyno ,,Hertha BSC‘‘ ir t.t. Linkime mūsų mokyklos komandai sėkmės.

                                                            Konkurse dalyvaujančios mokytojos:

                                                            Fizinio ugdymo mokytoja Margarita Laukaitytė

                                                            Informacinių technologijų mokytoja Daiva Paneckienė

                                                            Vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė

                                                           

 

balandžio 7, 2021