IMG_20220923_093614

Sporto ir sveikatingumo diena

Rugsėjo 22-oji paskelbta Tarptautine diena be automobilio. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Rugsėjo 22-ąją dauguma pradinių klasių mokinių į mokyklą atvyko su dviračiais, paspirtukais ar riedučiais. Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniams buvo organizuojama netradicinė ugdomoji veikla- „Sporto ir sveikatingumo diena”. Šio renginio tikslas- skatinti mokinių sveikos gyvensenos bei fizinio aktyvumo įpročius.

Ryte mokinius į aktų salę pakvietė mokytojos Arūnė Amirzian ir Irena Dunauskienė, kurios pravedė aktyvią mankštą Zumbos ritmu. Savo klasėse mokiniai kūrė plakatus „Keičiu automobilį į bemotorę transporto priemonę“. Vėliau sporto ir sveikatingumo dienos dalyviai iškeliavo į miesto parką. Parko erdvėje buvo įrengtos sporto stotelės „Palenktyniaukim“, „Gal ratuką?“, „Išbandyk jėgas“, „Kuo taikliau“, „Kas greičiau?“ Stotelių vadovės buvo pradinių klasių mokytojos ir fizinio ugdymo mokytojas Gintautas Briedis. Jiems talkino specialieji pedagogai Eglė Stočkuvienė ir Paulius Tamoliūnas bei mokytojų padėjėjos. Mokiniai aktyviai judėjo, išbandė jėgas greitumo, vikrumo, taiklumo, estafečių rungtyse. Dviratininkai ir paspirtukininkai lenktyniavo parko takeliuose įrengtose trasose.

Šventės dalyviams didele staigmena tapo policijos rėmėjo Amsio pasirodymas. Amsis priminė mokiniams, kaip svarbu laikytis eismo taisyklių, saugiai elgtis važiuojant dviračiais ir paspirtukais.

Tikimės, kad sveika gyvensena bei fizinis aktyvumas taps mokinių kasdienybe. Vaikai dažniau į mokyklą atvyks bemotorėmis transporto priemonėmis.

Dėkojame visiems, kas prisidėjo prie šio renginio organizavimo.

Pradinių klasių mokytojos

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest