IMG_20181122_142449-768x576

Mergaičių futbolo 5×5 čempionės!

Lapkričio mėn. vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių m.) mergaičių futbolo 5×5 varžybos. Progimnazijai atstovavo 2004 m. ir jaunesnės mergaitės.

Šauniai pasirodė mūsų jaunosios futbolininkės. Jos maloniai nustebino ne tik trenerius, bet ir pačios save. Negailėdamos jėgų, atkaklumo, ryžto, noro, merginos pateko į finalines varžybas. Aplenktos Medelyno, Salduvės, Ragainės progimnazijos. Finale  liejosi emocijos, aistros, atkakli kova aikštėje buvo bekompromisinė. Kartais lydėjo sėkmė, vyravo noras kovoti ir nepasiduoti.

Mūsų progimnazijos komanda tapo čempionėmis, nors tikrai nebuvo favoritės. Turėdami nuostabią vartininkę, puikiai žaisdamos gynyboje ir puolime, nugalėjome Medelyno progimnazijos komandą 1:0, kuri užėmė II-ą vietą. Vėliau 2:0 įveikta „Gytarių“ bei 5:0 „Sandoros“ progimnazijos. Trečios- „Gytarių“ progimnazija.

Tikros šaunuolės!!!

Komandai atstovavo:

Kamilė L.; Emilija L.; Karolina P.; Vismantė R.; Kornelija M.; Kamilė S.; Deimantė D.; Laura L.; Kamilė S.; Luka E.

Treneriai: Margarita L.; Gintautas B.

Lapkričio pabaigoje arba gruodžio pradžioje mūsų komanda atstovaus miestą zoninėse mergaičių futbolo 5×5 varžybose! Tad palinkėkime joms sėkmės ir gero žaidimo.