IMG_20181201_120006-1

Zoninėse mergaičių futbolo 5×5 varžybose- II vieta!

Gruodžio 1 d. (šeštadienį) Telšiuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo zoninės mergaičių futbolo 5×5 varžybos. Teisę Šiauliams atstovauti turėjo mūsų progimnazijos 2004 m. ir jaunesnės mergaitės, kurios tapo miesto čempionėmis.

Ir vėl šauniai pasirodė mūsų jaunosios futbolininkės. Jos, negailėdamos jėgų, atkaklumo, ryžto, noro, kovėsi visų varžybų metu. Liejosi emocijos, aistros. Netrūko ir ašarų, traumų. Žaidėjoms teko duoti interviu ir televizijai. Fortūna pirmosiose rungtynėse su Kuršėnų Daugėlių pagrindine mokykla visiškai nusisuko nuo mūsų. Pralaimėta paskutinę minutę 0:1, nors prieš tai mūsiškės pelnė tris įvarčius, kurie buvo neįskaityti. Vieną iš jų nepelnytai, po kurio užvirė tikros aistros ir aikštėje, ir už jos ribų. Sunkiai tramdydamos savo emocijas, visgi mergaitės susikaupė ir 3:2 nugalėjo Telšių „Ateities“ progimnazijos komandą. Čia jau sėkmė lydėjo mus. Likus 3 minutėms, mes dar pralaiminėjome, bet pasiaukojama kova iki finalinio švilpuko, atsipirko su kaupu. Užimta II vieta. Truputį apmaudu. Nugalėtojomis tapo Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Šeimininkės liko paskutinės. Į varžybas neatvyko Kelmės komanda.